Kecskeméti telephelyű vállalathoz könnyű ipari gépkezelő kollégát keresünk

GEToolbox Europe Kft.
Kecskemét
Nettó 220 000 Ft - 250 000 Ft / hónap
2019. 09. 16.

A BM System Kft. dinamikusan fejlődő kecskeméti telephelyére keresünk 1 fő könnyű ipari gépek kezelésére (stanc, digitális nyomtatók, vágógépek)  25-45 év közötti férfit, akire a precíz munkavégzés a jellemző és érdeklik az új technológiák és  munkamódszerek.

Feladatok

  • Alapanyagok előkészítés, raktári helyre történő betárolása,
  • Félkész termék előkészítése, gyártási utasítások alapján.
  • Gyártási műveletek alapján gyártás, azonosítóval történő ellátása
  • Kész termékek betárolása, szállításra előkészítése.
  • Esetenként  kész termék kiszállítása kishaszon gépjárművel
  • Munkavégzés ideje: 8-tól 16:30-ig 30 perc ebéd szünettel

Elvárások

  • Minimum szakmunkás bizonyítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány
  • Számítógépes ismeretek (excel, word, levelező programok stb.)

  • grafikai szoftverek ismerete ( adobe illustrator) és dekorációs iparban szerzett tapasztalat.
  • bármilyen feldolgozó iparban szerzett 2 éves munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • nettó 220 ezer Ft kezdő bér
  • Bejárási költség térítése
  • céges mobil telefon
  • Cafetéria

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott