Műszaki adminisztrátort keresünk

Orlov-Fa Kft.
Csemő
2019. 08. 29.

Az Orlov-Fa Kft, csemői telephelyű fűrészüzemébe munkatársat keres az alábbi pozícióba:

 Műszaki adminisztrátor

Feladatok

  • Fűrészüzem géppark karbantartásának dokumentálása, nyomon követése
  • Gépjármű park műszaki állapotának felügyelete, szükség esetén szervizelési feladatok intézése, anyagbeszerzés, alapvető karbantartási feladatok
  • Házi raktárkészlet nyilvántartása, vezetése
  • Céges autókkal kapcsolatos feladatok (adó, biztosítások, útnyilvántartások, fogyasztási adatok) vezetése, felügyelete.
  • Munkavédelmi előírások dokumentálása, nyomon követése stb.

Elvárások

  • Műszaki ismeretek (műszaki / fűrészüzemi gépek ismerete előny)
  • Minimum B kategóriás jogosítvány
  • Megbízhatóság, precizitás, önálló munkavégzés
  • Józan életvitel

Előnyök

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Rendezett munkavégzési környezet

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános