Mérnök, műszaki, villamossági

Műszaki adminisztrátort keresünk

Munkavégzés helye: Csemő
2019. 08. 29. 14:16

Az Orlov-Fa Kft, csemői telephelyű fűrészüzemébe munkatársat keres az alábbi pozícióba:

 Műszaki adminisztrátor

Feladatok:

  • Fűrészüzem géppark karbantartásának dokumentálása, nyomon követése
  • Gépjármű park műszaki állapotának felügyelete, szükség esetén szervizelési feladatok intézése, anyagbeszerzés, alapvető karbantartási feladatok
  • Házi raktárkészlet nyilvántartása, vezetése
  • Céges autókkal kapcsolatos feladatok (adó, biztosítások, útnyilvántartások, fogyasztási adatok) vezetése, felügyelete.
  • Munkavédelmi előírások dokumentálása, nyomon követése stb.

Elvárások:

  • Műszaki ismeretek (műszaki / fűrészüzemi gépek ismerete előny)
  • Minimum B kategóriás jogosítvány
  • Megbízhatóság, precizitás, önálló munkavégzés
  • Józan életvitel

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Rendezett munkavégzési környezet