Mezőgazdasági gépértékesítő munkatársakat keresünk

Cégünk több mint 20 éves múltra tekint vissza, lendületes, vidám csapatunkba keresünk hosszútávra új értékesítő munkatársat. Cégünk szerződött, kizárólagos magyarországi forgalmazója a FARMTRAC traktoroknak, továbbá értékesít MTZ és ISEKI traktorokat, valamint 27 gyártó munkagépeit és tartozékait.

Téged keresünk, ha:

  • Érdekelnek a mezőgazdasági gépek, eszközök
  • Kitartó és sikerorientált vagy
  • Szereted a kihívásokat
  • Szeretsz családias környezetben dolgozni
  • Kommunikatív vagy
  • Nem ijeszt meg ha felelősséget kell vállalj a munkádért
  • Szeretsz új dolgokat megismerni

Feladatok

Főbb feladatok, munkák:

  • Mezőgazdasági gépek értékesítése, az ehhez tartozó adminisztrációs munkák elvégzése (árajánlat készítése)
  • Kapcsolattartás a vevőkkel
  • Termékek ismertetése
  • Ügyfelek kiszolgálása
  • Az értékesítési vezető munkájának aktív támogatása, javaslattétel

Elvárások

Elvárások:

  • Mezőgazdasági gépek ismerete
  • Min. középfokú szakmai végzettség, legalább 1 éves értékesítési tapasztalat
  • Microsoft Office programok magabiztos használata
  • Barátságos, pozitív, megnyerő személyiség, kiváló kapcsolatteremtő, önálló, precíz, pontos, igényes és nyitott a rugalmas munkaidőre
  •  B kategóriás jogosítván

Előnyök

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás előny
  • Szakmai. értkésítői tapasztalat előny
  • Műszaki tudás előny

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiváló csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános