Vámügyintéző munkakörbe kollégát keresünk Kecskemét

Royal Sped Zrt.
Kecskemét
2020. 11. 16.

A közel 30 éves múltra visszatekintő Royal Sped Zrt. legfőbb értékét munkavállalói jelentik. Ők azok, akik elsődleges szerepet játszanak társaságunk eredményes működésében, értük kiemelt felelősséggel tartozunk.

www.royalsped.eu

Feladatok

  • Minőségi vámügynöki szolgáltatás biztosítása partnereink felé
  • Vám- és adójogszabályok, hatósági előírások betartásával közreműködés vámkezeléseknél, utólagos eljárásoknál
  • Vám- és fuvarokmányok kiállítása, letét és szolgáltatási díj beszedése és kezelése
  • Adatrögzítés számítógépes nyilvántartási rendszerekben
  • Hatósággal való kapcsolattartás

Elvárások

  • Vámügyi végzettség (DE pályakezdőket is várunk - Vámügyintézői - Vámkezelő OKJ végzettséggel)
  • Vámügyi gyakorlat (vámügyintézőként) de végzettség hiányában - tanulmányi támogatást biztosítunk
  • Releváns szakmai tapasztalat (vámügynöki, vámügyintézői)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • MS Office haladó szintű ismeret (Word, PowerPoint, erős excel tudás)
  • Jó problémamegoldó és konfliktuskezelő készség

Előnyök

  • Vámkezelő szakmai rendszer ismerete
  • Aktív idegen nyelvismeret (Angol, Német, Orosz)
  • Pénzügyi ismeretek

Amit kínálunk

  • Stabil pénzügyi háttér
  • Versenyképes, egyéni megállapodás szerinti jövedelem
  • Cafeteria csomag
  • Jó hangulatú csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzés támogatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott