Építőipar, építészet

Munkaszervező kollégát keresünk Kecskeméten

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kecskemét
2019. 06. 21. 10:49

Az Egresi Mérnökiroda Kft. bővülése miatt, műszaki végzettségű munkaszervező kollégát keres.

Cégünk a tűzvédelem területén tevékenykedik, ahol olyan emberre van szükségünk, aki talpraesett, nem rémül meg a felelősségtől és a feladatoktól. Tud és szeret is csapatban dolgozni és szívesen irányítja azt, ezáltal önálló döntésekre is képes.

Ha magadra ismersz, jelentkezz!

Önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva küldheted.

Feladatok:

Ezek lesznek a feladataid:

  • kivitelező csapat irányítása
  • projektek nyomon követése
  • szükséges anyagok beszerzése, rendelése
  • alvállalkozók és kivitelező munkatársak munkájának segítése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • irodai adminisztrációk

Elvárások:

Mire számítunk Veled kapcsolatban?

  • Kecskeméti lakhely (max. 15 km körzetben)
  • gépésztechnikus vagy elektroműszerész végzettség
  • Alapfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Alaposság és magas fokú precizitás
  • Jó kommunikációs készség, magabiztos, megoldás orientált személyiség

Amit kínálunk:

Mit kínálunk cserébe?

  • Fix, folyamatosan emelkedő jövedelem
  • Cafetéria (3. hónapot követően)
  • Munkaruha és egyéni védőeszközök biztosítása
  • Folyamatos, hosszú távú munkavégzés
  • Folyamatos képzések, tréningek (külföldi partnereinknél is)
  • Fiatalos, dinamikus csapat, családias környezet.