Fizikai, segéd, betanított munka

Áruösszeállító munkatársat keresünk Kecskeméten

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kecskemét
2019. 06. 04. 13:47

Kecskeméti székhelyű, több mint 25 éve sikeresen működő nagykereskedelmi társaságunk /a Coop Üzletlánc régiós nagykereskedelmi központja/ munkatársat keres ÁRUÖSSZEÁLLÍTÓ munkakörbe.

Feladatok:

  • Bolti megrendelések összeállítása frissáru raktárban.

Elvárások:

  • általános iskolai végzettség

Előnyök:

  • Komissiózásban szerzett 1-3 év gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • 1 műszakos munkarend hétfőtől péntekig
  • munkaidő: 12.00-20.30
  • 8 órás munkavégzés teljes bejelentéssel
  • bérezés: versenyképes (teljesítményarányos) jövedelem cafetériával kiegészítve
  • bejárási költségtámogatás