Vendéglátás

Pultos-felszolgáló állás Hetényegyházán

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Hetényegyháza
Fizetés: Nettó 220000 - 350000 / hónap
2019. 05. 30. 10:32

Hetényegyházán működő Pizzéria-Kisvendéglőbe keresünk Pultost és/vagy Felszolgálót.

.Jelentkezésed várjuk e-mailban fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Minden jelentkezőnek válaszolunk,kérlek írd le e-mail címed és telefonszámod.

Feladatok:

  • Vendégek fogadása,kiszolgálása.

Elvárások:

  • Precíz pontos munkavégzés,önmagadra és környezetedre igényes légy,minimális vendéglátós tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés,rugalmas munkabeosztás,bérezésen kivüli juttatások.