Raktározás, logisztika

Anyaggazdász pozícióban álláslehetőség Kecskeméten

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kecskemét
2019. 04. 05. 10:20

Társaságunk, a közel 600 fős, 25 éves AUTÓ UNIVERZÁL KFT. a DAKK cégcsoport tagjaként a dél-alföldi régió legnagyobb busz, teherautó, kamion és személyautó javító bázisa, kecskeméti csapatába az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

ANYAGGAZDÁSZ

Feladatok:

Munkaköri leírás:

  • A szükséges anyagok és alkatrész rendelések összeállítása, beszerzések szervezése, raktározás ellenőrzése
  • Készletek nyomon követése, ellenőrzése
  • A területhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • A megadott készletszint betartása
  • Kapcsolattartás a raktárral, külső cégekkel
  • Leltári folyamatokban való részvétel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • „B,C,E” kategóriás jogosítvány
  •  Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyök:

  • Autóalkatrészek ismerete, járműipari ismeretek
  • Logisztikai OKJ

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások, utazási költségtérítés, dolgozói kedvezmények, sport és szabadidős programok
  • Teljes munkaidő, határozatlan idejű jogviszony
  • Szakmai fejlődési lehetőség és továbbképzési lehetőség, kihívásokkal teli, változatos munkakör

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével.