Gyártás előkészítő (programozó) technológus állás Kecskeméten

Az ABRAZIV Gyártó Kft. (Kecskemét)

Gyártás előkészítő (programozó) technológus

munkatársat keres.

Feladatok:

  • a rendelkezésre álló műszaki rajzok alapján a gyártáshoz szükséges CNC programok elkészítése
  • teríték (vágási) tervek optimalizálása, gyártáshoz szükséges elődokumentációk elkészítése
  • gyártási dokumentációk folyamatos aktualizálása, változások bevezetése, rendszerezése, napra készen való szinten tartása
  • a szükséges dokumentációk, riportok és adminisztráció előkészítése, folyamatos ellenőrzése

Amit kínálunk:

  • megbízható, stabil vállalati háttér és dinamikusan fejlődő szervezet
  • szakmai, technikai kihívások és egyéni fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem és egyéb juttatások

Akit keresünk:

  • minimum középfokú (érettségi) szakirányú végzettséggel
  • elsősorban fémipari - lemezmegmunkálás területen szerzett szakmai tapasztalattal
  • vállalatirányítási, minőségbiztosítási rendszerek gyakorlati ismeretével
  • az alapvető számítógépes ismereteken túl (World, Excel, MS Office programok) a programozói feladatkörhöz tartozó egyéb tervezői szoftverek ( Cadman,Autocad stb.)  ismeret.
  • stabil, rendezett háttérrel
  • ügyfél- és célorientált, felelős, komplex gondolkodásmóddal
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességgel
  • kiegyensúlyozott, lendületes, proaktív, határozott személyiséggel rendelkezzen

Előnyt jelenthet:

  • gyártásban megszerzett gyakorlati tapasztalat (elsősorban lézer,  technológiákra)

Jelentkezni lehet szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos