Ügyfélszolgálati ügyintéző állás kecskeméti irodánkba

Kecskeméti irodánkba ügyfélszolgálati ügyintéző munkatársat keresünk Magyarország egyik legnépszerűbb szoftvercsaládjának terméktámogatásához.

Szeretnél stabil háttérrel rendelkező cégnél dolgozni?

Vállalatunk, az AXEL Professional Softwares Kft. a magyar IT szektor kimagasló dinamikával fejlődő többszörös MagyarBrands díjas cége

Érdeklődni a következő telefonszámon tudsz Alexandránál: +36 30 489 55 51

Feladatok

  • Bejövő és kimenő hívások kezelése
  • E-mailek megválaszolása
  • Megrendelésekkel kapcsolatos adatkezelés
  • Időszakos akciók, hírlevelek kitalálása, előkészítése
  • Brainstormingokon való aktív részvétel

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség (szóban és írásban)
  • Legalább középfokú végzettség
  • Középszintű, aktív angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Határozottság, udvariasság, türelem
  • Logikus gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó képesség

Előnyök

  • Ügyfélszolgálati munkakörben szerzett gyakorlat
  • Informatikai képzettség
  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú nyelvvizsga

Amit kínálunk

  • Legmodernebb technológiákkal felszerelt környezetben való munkavégzés
  • Szakmai továbbképzések és konferenciák támogatása
  • Motivált, összetartó, fiatal csapat
  • Nem lesz olyan nap, hogy ne tanulnál valami újat
  • Versenyképes jövedelem
  • Bejelentett munkaviszony (4 vagy 8 órában)
  • Mindenhez közel lévő, belvárosi iroda

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott