Áruházvezető helyettes kollégát keresünk Kecskeméten

Vöröskő Kft.
Kecskemét
2019. 02. 15.

Az Euronics Műszaki Áruházlánc a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője 30 éve stabil hátteret nyújt az itt dolgozóknak.

Új munkatársat keresünk áruházvezető helyettesi pozícióba  kecskeméti áruházunkba.

Ha rendelkezel hasonló területen szerzett tapasztalattal, akkor Téged keresünk.

Küldd el jelentkezésed boltvezető helyettes állásajánlatunkra!

Feladatok

  • A bolti csapat irányítása, motiválása
  • Értékesítési célok megvalósítása meghatározott értékesítési tervek alapján
  • Az üzlet napi operatív működésének irányítása, kapcsolódó szervezési és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Készlet kezelése
  • A bolti arculat megjelenések felügyelete
  • Számlázás, megrendelés, bevételezés
  • Ügyfelek kifogástalan kiszolgálásának biztosítása

Elvárások

  • Műszaki érdeklődés
  • Középfokú kereskedelmi végzettség
  • Kereskedelemben szerzett vezetői tapasztalat
  • Értékesítés orientált vezetési és döntéshozatali képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel)
  • Gyorsaság, hatékonyság, terhelhetőség

Előnyök

  • SAP ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Felelősségteljes pozíció
  • Stabil cégháttér

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető