Kecskemét, Szeleifaluban található dohányboltunkba keresünk hosszútávra munkatársat

Pápics Viktor Egyéni vállalkozó
Kecskemét
Nettó 900 Ft / óra
2019. 02. 14.

Kecskemét, Szeleifaluban található dohányboltunkba keresünk hosszútávra munkatársat.

Feladatok:

  • pénztárgép és számítógép használata
  • háttérprogram betanítás utáni önálló, felelősségteljes használata
  • árurendelés
  • áruátvétel, bevételezés
  • folyamatos árufeltöltés
  • üzlet és környezete tisztán tartása
  • vevők udvarias, kedves kiszolgálása

Elvárások:

  • pontos ,megbízható, felelősségteljes munkavégzés
  • magára, munkájára és környezetére igényesség
  • önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs készség, türelem, rugalmasság

Amit nyújtunk:

  • rugalmas (egyedi igényeket figyelembe vevő) beosztás készítés
  • versenyképes jövedelem
  • borravaló
  • hétfőtől péntekig teljes étkezési támogatás

A munkavégzés kétműszakos munkarendben történik (bár ez is megbeszélés alapján történik).

Nyitvatartásunk: hétfőtől péntekig 5:30-tól 22-ig, szombaton 6-tól 22-ig, vasárnap 8-től 18-ig.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott