Tartályautóra sofőr kollégát keresünk Kecskeméten

Trans Injekt Kft.
Kecskemét
Nettó 400 000 Ft - 650 000 Ft / hónap
2019. 02. 12.

Folyékony hulladék szállítására dolgozni tudó, akaró pilótát keresek.

Tartályos tapasztalat előnyt jelent.

Csak komoly jelentkezőknek!

Nagy autók, nagy fizetés és mégnagyobb megbecsülés.

Nettó 400-650 eFt/ 20 munkanap.

Feladatok

  • A régióban élelmiszer gyárak, szennyvíztelepek, víztisztítók, biogáz üzemek kiszolgálása, folyékony hulladék elszállítása.
  • A saját eszköz takarítása, tisztítása. Szervíz szakszervízben történik. Dokumentumok kezelése, eszközök szakszerű kezelése.

Elvárások

  • A szakma szabályai szerinti munkavégzés. OLD SCHOOL!

Előnyök

  • Egyéni, rugalmas munkabeosztás.
  • Megbecsülés.
  • Nagy pénz!
  • Kecskeméti hazatérés naponta.
  • Minden költség térítve.
  • Iphone szolgálati telefon.
  • Meg minden más, ami a tiszta, precíz munkavégzéshez szükséges.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános