Adminisztrációs ügyintéző gyakornok kollégát keresünk Kecskeméten

Munkavégzés helye: Kecskemét
2019. 01. 30. 13:10

Szeretnél egy fiatalos csapatban Kecskemét belvárosában dolgozni?

Gyere az 1Marketinghez, irodai munkakörbe!

Ha megfelelsz a kritériumoknak és szeretnél egy lendületes csapatban dolgozni, akkor ne habozz!

Feladatok:

  • változatos irodai anyagok karbantartása betanítás alapján,
  • a változások lekövetése rendszereinkben betanítás alapján,
  • szoros kapcsolattartás a projektvezetőkkel, az értékesítő kollégákkal,
  • irodai levelezés menedzselése és kivitelezése - marketingkampányokhoz igazodva is,
  • vezető által kiadott eseti vagy időszakos feladatok végrehajtása,
  • önálló információkutatás és folyamatos tanulás

Elvárások:

Ideális pályázónk:

  • 24 évnél fiatalabb,
  • nincs tanulói és foglalkoztatási jogviszonya,
  • nincs felsőfokú végzettsége,
  • támogatást igénylő vállalkozással nem állt munkaviszonyba,
  • korábban bérjellegű támogatásban nem részesült,
  • csapatszellem és ugyanakkor önálló munkavégzésre való képesség,
  • MS Windows felhasználói szintű alkalmazása, Excel tudás
  • logikus gondolkodás,
  • precíz, pontos munkavégzés,
  • változatos napi munkára való készség,
  • pozitív attitűd
  • gazdasági irányultság előny

Amit kínálunk:

  • fix jövedelem
  • fiatalos, lelkes, dinamikus csapat
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • modern irodakörnyezet