Raktáros/targoncás munkatársat keresünk Kecskeméten

Kraftszer Kft.
Kecskemét
2019. 01. 30.

A Kraftszer Kft. kiemelt energtikai beruházási és kivitelezési projektekkel dolgozó fővállalkozó cég.

Kecskeméten zajló kivitelezési munkálatokra keresünk tapasztalt, megbízható, targonca- és nehézgépkezelői jogosításokkal rendelkező munkatársat raktározási, anyagmozgatási feladatokra.

Feladatok

  • A beruházás, kivitelezés során felmerülő raktározási valamint anyagmozgatási feladatok ellátása.

Elvárások

  • Raktározásban szerzett tapasztalat
  • Targonca- és nehézgépkezelői jogosítás
  • Megbízhatóság

Előnyök

  • Angol/német nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Rendezett munkakörülmények, teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás
  • Professzionális csapat
  • Versenyképes jövedelem

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános