Áruterítő, gépjárművezető munka Kecskeméten

A MÉTA Hungary Kft munkájára igényes, megbízható kollégát keres Áruterítő Gépjárművezető pozícióba.

Cégünk zuhanykabinok és kádak nagykereskedelmével foglalkozik, kecskeméti központi raktárunkból történik ezen termékek kiszállítása Magyarország egész területére

Feladatok

  • kádak, zuhanykabinok mozgatása raktárban
  • teherautó megpakolása
  • teherautóról történő lapkaolás a partnereknél
  • számlakezelés
  • termékek kiszállítása 3,5 tonnás és 7,5 tonnás teherautóval

Elvárások

  • jó fizikum
  • B és C kategóriás jogosítvány és sofőr kártya
  • gyors, határozott személyiség

Előnyök

  • Több éves gépjárművezetői tapasztalat.

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • egy műszakos munkarend
  • fiatalos csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános